top of page
START

CHISTEE

OZNAČCE CHISTEE

PŘÍBĚH CHISTEE

Začátkem byla myšlenka vytvořit nejčistší čistící prostředek, který bude úplně biodegradovatelný, zároveň ale vyčistí povrchy materiálů od jejich znehodnocených zoxidovaných částí. Po dvou letech nepřetržitého studia širokého spektra organických olejů a nekončících se pokusech o jejich zpracování se Jaroslav Stráňavský, výrobce produktů Malinna° a Chistee, dopracoval k prvním výsledkům, které okamžitě nadchly mikrobiology na Trnavské univerzitě. Fakulta se snaží upozornit na problém vysokého užívání antibiotik a nebezpečí vzniku rezistentních bakterií. Při testech tento čistící prostředek téměř všechny bakterie eliminoval. Mikrobiology však nadchnul fakt, že v prostředí, které prostředkem vyčistili, se bakterie nechtěli dále množit.

Tehdy se začal aplikovat tento princip do produktů určených pro prevenci ochoření lidského těla. Do báze vytvořené z výluhu lapacha, skořice a hřebíčku byl vsazen zpracovaný olejový základ, a tak vzniknul elixír určený na vnitřní obnovu buněk. Přípravek vzbudil zájem širšího okolí. Výrazně pozitivní výsledky jeho uživatelů byl povzbuzením k dalšímu výzkumu.

Na řešení některých problémů organismu však nestačí látky do těla dopravit přes trávící trakt. Proto byly postupně vyvinuty sprchovací séra a krémy, aby bylo možno pomoci organismu regenerovat a detoxikovat se i přes pokožku, a tak napomoci obnově pohybového ústrojí a detoxikaci lymfatického systému.

Tehdy byla vytvořena rodinná značka MALINNA. Název v sobě ukrývá město, kde vzniknul – Innsbruck, inovaci, kterou do pohledu na tělo a jeho součinnost s přírodou přináší a minimalistický životní styl.

Neustálá komunikace s nadšenci MALINNA° produktů pomáhá jejich účinnost zvyšovat s každou novou zpětnou vazbou. Díky nim vzniká motivace objevovat neprozkoumané možnosti přírody a posouvat hranice regenerace lidského těla.

www.chistee.sk

ARTCAFEprostor.png
bottom of page