MALINNA°

1/1

Produkty Malinna° obsahují jen zpracované rostlinné a esenciální oleje, výluhy bylin a přírodní soli. Tajemství jejich vysoké účinnosti je v jedinečném zpracování, které uvolňuje silný antioxidační potenciál složek a chrání buňky před stárnutím.

 

Stimulují imunitu, detoxikují a spouštějí autoregenerační procesy v organismu. 

 

Jsou zcela biodegradovatelné (bezodpadová výroba).

 

Výhradně z přírodních složek.

 

Veganské.

 

Čisté produkty v bio kvalitě nabijí vaše buňky antioxidanty.

 

Denně jsou zkoumány účinky olejů, solí a bylin a jejich kompatibilita s lidskou buňkou. 

O ZNAČCE MALINNA°

 

Začátkem byla myšlenka vytvořit nejčistší čistící prostředek, který bude úplně biodegradovatelný, zároveň ale vyčistí povrchy materiálů od jejich znehodnocených zoxidovaných částí. Po dvou letech nepřetržitého studia širokého spektra organických olejů a nekončících se pokusech o jejich zpracování se Jaroslav Stráňavský, výrobce produktů Malinna° a Chistee, dopracoval k prvním výsledkům, které okamžitě nadchly mikrobiology na Trnavské univerzitě. Fakulta se snaží upozornit na problém vysokého užívání antibiotik a nebezpečí vzniku rezistentních bakterií. Při testech tento čistící prostředek téměř všechny bakterie eliminoval. Mikrobiology však nadchnul fakt, že v prostředí, které prostředkem vyčistili, se bakterie nechtěli dále množit.

Tehdy se začal aplikovat tento princip do produktů určených pro prevenci ochoření lidského těla. Do báze vytvořené z výluhu lapacha, skořice a hřebíčku byl vsazen zpracovaný olejový základ, a tak vzniknul elixír určený na vnitřní obnovu buněk. Přípravek vzbudil zájem širšího okolí. Výrazně pozitivní výsledky jeho uživatelů byl povzbuzením k dalšímu výzkumu.

Na řešení některých problémů organismu však nestačí látky do těla dopravit přes trávící trakt. Proto byly postupně vyvinuty sprchovací séra a krémy, aby bylo možno pomoci organismu regenerovat a detoxikovat se i přes pokožku, a tak napomoci obnově pohybového ústrojí a detoxikaci lymfatického systému.

Tehdy byla vytvořena rodinná značka MALINNA. Název v sobě ukrývá město, kde vzniknul – Innsbruck, inovaci, kterou do pohledu na tělo a jeho součinnost s přírodou přináší a minimalistický životní styl.

Neustálá komunikace s nadšenci MALINNA° produktů pomáhá jejich účinnost zvyšovat s každou novou zpětnou vazbou. Díky nim vzniká motivace objevovat neprozkoumané možnosti přírody a posouvat hranice regenerace lidského těla.

www.malinnaproducts.com

prostor-bílý.png
  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon
  • White TripAdvisor Icon

KOUNICOVA 7 BRNO

JIHOMORAVSKÝ KRAJ ČESKO

 

PROSTORBRNO@GMAIL.COM

OTEVÍRACÍ DOBA DO KONCE ŘÍJNA 2020

PO - PÁ

09.00 - 18.00

  • prostor brno
  • prostor brno
  • prostor brno