top of page

MALINNA°

mint2.jpg
vanilla.png
bitter.jpg

Malinna° Elixir Mint 1250 CZK

Koncentrát na přípravu nápoje na bázi bylinných výluhů organických olejů, esenciálních olejů a mořské soli.

Tekutý výživový doplněk pro detoxikaci a regeneraci vnitřního prostředí organismu.

Stará o vaše vnitřní prostředí.

 

Jedinečná formule zpracování olejů uvolňuje jejich antioxidační potenciál, který má přímý vliv na kvalitu buněk a jejich správné dělení a regeneraci. Umožňuje výživným látkám pronikat do tkání, kde se vstřebávají. Metabolizuje a napomáhá vyloučit nahromaděné odpady, těžké kovy a toxiny.

Zlepšuje metabolizování výživy přijaté z potravy.

 

Silné antibakteriální složení vytváří prostředí nevhodné pro množení patogenních mikroorganismů a bakterií. Posiluje přirozený mikrobiom a výrazně přispívá ke zvýšení imunity a k celkové regeneraci organismu.

 

Ke znásobení účinku při regeneraci a obnově pokožky, pohybového ústrojí a zvýšení funkce lymfatického systému doporučujeme používať sprchovací séra MALINNA° body wash and shampoo a řadu MALINNA° intensive creams.

Účinné složky

skořicový extrakt – zvyšuje citlivost na inzulín, pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi

olivový olej – pomáhá udržovat přirozenou funkčnost kardiovaskulárního systému, přítomné biofenoly napomáhají v boji s bakteriálními infekcemi

mentolový esenciální olej – napomáhá správné funkci zažívacího systému, prostaty, je prevencí křečí žaludku a brišní dutiny

Použití

Jedná se o výživový doplněk vhodný na dlouhodobé užívání (2-3 měsíce bez přestávky). Je možné užívat ho i kontinuálně. Dlouhodobé užívání napomáhá správné funkci imunitního systému, pomáhá snižovat krevní tlak a udržovat normální hladinu cukru v krvi. Je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

Doporučené dávkování

Jednu dávku si připravíte zředěním 4 ml elixíru (malá kávová lžička) a 200 ml měkké vody bez chlóru. Rozředěný koncentrát je nejlepší vypít před spaním cca 2 hod po jídle anebo na lačný žaludek hned po zobudení. V období zvýšené zátěže na organismus můžete zvýšit dávku na 2-3x denně. Deti od 3 let mohou užívat 2ml koncentrátu denně zředěného do 100ml vody.

Upozornění: Věnujte vyšší pozornost při užívání léků na úpravu krve a krevního tlaku. Rychlá stabilizace může vést k dočasným závratím. Nepřesahujte denní stanovenou dávku.

 

Tipy

Pitný režim: Zmeňte svůj pitný režim na antioxidační kůru.

Ráno začněte s Elixir Mint. Jeho mátová chuť vás příjemně vzpruží a jeho složení nastartuje trávení a připraví žaludek na celodenní aktivitu. Pro maximalizovali účinků nedoporučujeme konzumování citrusů 15 minut před a po užití elixíru

Antioxidační voda: Nakapejte pár kapek do 1l vody a popíjejte v průběhu dne.

Čaj na podporu léčby zánětů: Uvařte si zázvorový anebo zázvorovo-mátový čaj. Po vychladnutí na pokojovou teplotu přidejte pár kapek MALINNA° elixiru mint.

Macerát: Zalijte vhodné byliny (máta, oregáno, šalvěj a j.) vodou s teplotou 15°-20°C. Po 6 hodinách vodu slejte a přidejte pár kapek MALINNA° elixir mint.

Dentální hygiena: Urychlíte hojení po zubních zákrocích a pomůžete předejít vzniku aftů, infekcí dásní a vzniku zubních kazů.

Ústní voda: smíchejte MALINNA° elixir mint v poměru 1:10 s kvalitní vodou a použijte jako ústní vodu.

Zubní pasta: Kápněte pár kapik MALINNA° elixir mint namísto zubní pasty na hustý jemný kartáček. Díky svým antibakteriálním a dezinfekčním účinkem zuby zbaví nečistot a ochrání je před zubním kazem

 

Péče o pokožku: Zmírněte oxidační efekt slunečního záření na pokožku. 

Micelární voda: V nádobce s rozprašovačem zřeďte MALINNA° elixir mint a kvalitní pitnou měkkou vodu v poměru 1:5 – 1:10. Používejte kdykoliv v průběhu dne, ve zvýšené míře při vystavení pokožky přímému slunečnímu záření.

Promasťující emulze: V nádobce s rozprašovačem zřeďte MALINNA° elixir mint, kvalitní měkkou vodu a organický olivový olej. Před použitím protřepte.

Trápí vás zapálená vyrážka? Potřete ji na noc elixírem Mint a urychlíte její proces hojení.

Je ideálním doplňkem k aktivnímu životu sportovce. Jelikož se hned po užití dostává do krevního oběhu a prokrvuje svalstvo, přispívá tak k lepšímu okysličení organismu, což má pozitivní vliv na výkonnost a vytrvalost. Dlouhodobé užívání Elixíru zlepšuje fyzickou kondici a zpomaluje stárnutí organismu.

Malinna° Elixir Vanilla 1390 CZK

Tekutý výživový doplněk bohatý na vitamíny A, B1, B2, D, E, beta karoten a stavební minerály v ideální formě pro 100% využití organismem. Vyrobený fragmentací, tedy rozpadem z olejů ultra bohatých na minerály a vitamíny.

Můžeme jej zařadit do kategorie superfood. Zatímco MALINNA° elixir mint organismus čistí a detoxikuje, MALINNA° elixir vanilla mu dodává potřebné látky, které nejsme schopni v dostatečné míře přijmout ze stravy. Je upravený tak, že vůbec nezatěžuje trávící trakt, a i přes obsah olejů z ořechů, po zpracování tyto oleje již nepředstavují riziko pro osoby trpící alergií na ořechy. Přesto alergikům doporučujeme ověřit si jejich individuální snášenlivost na sirup postupným dávkováním - 1ml sirupu do 200ml vody 1x za dva dny. Pokud není žádný příznak alergické reakce, postupně dávku zvyšovat.

Stejně jako ostatní Malinna°elixíry jsou i zde oleje zpracovány jedinečnou formulí, která uvolňuje jejich antioxidační potenciál, jež má přímý vliv na kvalitu buněk a jejich správné dělení a regeneraci. Umožňuje výživným látkám pronikat do tkání, kde sa vstřebávají. Silně antibakteriální složení vytváří prostředí nevhodné pro množení patogenních mikroorganismů a bakterií. Posiluje přirozený mikrobiom a výrazně napomáhá regenerovat buňky a tkáně.

 

Má pozitivní vliv na obnovu pohybového ústrojí. 

 

Účinky

Čistí a udržuje čisté, pružné cévy. Doporučujeme pro zdravé a pevné zuby, kosti, cévy, srdce a celkově zdravé buňky a buňkové jádro obsahující DNA.

 

Složení

Dýňový olej, arganový olej, olej z ostropestřce mariánského, avokádový olej, sezamový olej, olej z vlašských ořechů, extrakt z vanilky. Neobsahuje gluten-lepek, těžké kovy, syntetická barviva, konzervační látky, sladidla. 

 

Použití

Malinna° Elixir Vanilla je tekutý výživový doplněk vhodný na dlohodobou konzumaci. Je možné ho užívat kontinuálně. Doporučujeme denní dávkování: Dospělí, těhotné a kojící ženy: 4ml přípravku (malá kávová lžička) 2x denně. Děti od 3 let 2ml přípravku 2x denně.

 

Způsob použití 

1 dávku zředit do velmi měkké vody bez chlóru. Rozředěný koncentrát je nejlepší vypít mezi jídly, nejpozději půl hodiny před jídlem a nejdřív hodinu po jídle. Nápoj po zředění je vhodné okamžitě vypít. V období zvýšené zátěže organizmu je možné zvýšit dávku na 4x denně. Při podpoře léčby leukémie a jiných onkologických chorob, osteoporózy, paradentózy doporučujeme zvýšit denní dávku na 5-7 krát denně.

 

Tipy

Dentální hygiena: Mineralizujte a dokonale vyčistěte své zuby.

Zubní pasta: Kápněte pár kapek namísto zubní pasty na hustý jemný kartáček. 

 

Pitný režim: Vhodný během tréninku.

Můžete jej pít kdykoliv během dne, ideálně hodinu před spaním, během tréninku, nebo jiné fyzicky náročné aktivity okamžitě doplňuje minerály a přispívá k přestavbě a regeneraci svalové hmoty, kostí a kloubů.

Těhotenství: Velmi vhodný zdroj stavebních minerálů. Nemá omezení.

 

Malinna° Elixir Bitter 1390 CZK

Koncentrát na přípravu nápoje na bázi bylinných výluhů organických olejů, esenciálních olejů a mořské soli

Nejsilnejší bojovník proti infekcím z řady MALINNA° products. 

Je bohatý na vitamín C, jehož zdrojem je Hloh čínský dopěstovaný na organické farmě v ČR. Výtažky obsažené v tomto produktu využívají rostliny jako ochranu. Má výraznou hořkou chuť.

 

Stejně jako ostatní Malinna°elixíry jsou i zde oleje zpracovány jedinečnou formulí, která uvolňuje jejich antioxidační potenciál, jež má přímý vliv na kvalitu buněk a jejich správné dělení a regeneraci. Umožňuje výživným látkám pronikat do tkání, kde sa vstřebávají. Silně antibakteriální složení vytváří prostředí nevhodné pro množení patogenních mikroorganismů a bakterií. Posiluje přirozený mikrobiom a výrazně napomáhá regenerovat buňky a tkáně.

Složení

konopný olej, arganový olej, dýňový olej, extrakt z hlohu čínskeho, extrakt ze skořice cejlónské, extrakt z hřebíčku.

Neobsahuje glutén, těžké kovy, syntetická barviva, konzervační látky, sladidla.

 

Použití 

Výživový doplněk vhodný na dlohodobé užívání (2-3 měsíce bez přestávky). Je možné užívat ho i kontinuálně. Dlouhodobé užívání napomáhá správné funkci imunitního systému. Je vhodný pro těhotné a kojící ženy.

 

Doporučené dávkování

Jednu dávku si připravíte zředěním 4 ml elixíru (malá kávová lžička) a 200 ml měkké vody bez chlóru. Pro jeho příznačnou hořkou chuť je možné ho zředit do malého množství vody a násladně zapit sklenkou vody, ideálně tělesné teploty. Rozředěný koncentrát je nejlepší vypít před spaním cca 2hod po jídle anebo na lačný žaludek hned po zobuzení. Může se kombinovat s dalšími Elixíry i v jednom nápoji. V období zvýšené zátěže, či infekční choroby můžete zvýšit dávku krátkodobě (do 7dní) na 3-5x denně. Deti od 3 rokov mohou užívat 2ml koncentrátu denně zředěného do 100ml vody (anebo bylinného čaje s medem).

 

Malinna° Skin Serum Rose 260 CZK

Sérum je namíchané z vzácných surových organických olejů, esenciálních olejů a přírodní mořské soli. Díky unikátnímu zpracování má vysokou vstřebatelnost a proniká hluboko do pokožky, detoxikuje, čistí a vyživuje ji. Sérum napomáhá organismu odstranit poškozené vrstvy buněk, vyživuje a posiluje zdravé buňky a stimuluje imunitní systém odstranit infekce z buněk pokožky. Esenciální olej z růžového dřeva je známý svými antiseptickými, protistresovými a uklidňujícími účinky. Je vhodný na čištění pleti, pokožky těla a na intimní hygienu. 

MALINNA° Skin Serum Rose s ORP (-150mV) – (-180 mV) jsou nejkoncentrovanější a nejefektivnější organické antioxidanty ve formě tekutého séra na současném trhu.

 

Složení

Neobsahuje žádné syntetické chemikálie, konzervanty, těžké kovy. Přírodní alkohol je vstupní surovina a katalyzátor některých chemických reakcí, během výroby sa odpaří a ve výsledném produktě se nenachází.

 

Použití 

Naneste na navlhčenou pokožku těla, tváře anebo hlavy a nechte vstřebat. Zbytek opláchněte vodou. Sérum můžete nanést opět, několik minut masírujte do pokožky, následně opláchněte vodou anebo nechte volně zaschnout. Z kůže hlavy důkladně opláchněte. 

 

Tipy

Můžete zředit do zpeňovací láhve Cleansing Foam v poměre 1:5 s demineralizovanou vodou a vytvořit pěnu na odličování anebo umývání rukou a tváře.

Před saunováním naneste na vlhkou pokožku a neoplachujte. Nechte účinkovat během saunování. Otevřené póry ještě lépe vstřebají účinné látky a pomohou při její regeneraci.

 

Malinna° Skin Serum Lavender 260 CZK

 

Malinna° Skin Toner 198 CZK

Tonikum na problematickou a citlivou pokožku.

Pokožku osvěží a jeho antioxidační síla ji posilní a ochrání před vnějšími nepříznivými vlivy.

Při cestování je výborný jako hygienický sprej na ruce. Obsahuje oleje známé svými antibakteriálními vlastnostmi. Přítomný esenciální olej z geránia je známý jako přírodní repelent. Tonikum je vhodné jako pomoc při hojení řezných zacelených ran, jiných poranění pokožky a zápalů, vyrážek, či akné. Je vhodný i pro děti s citlivou pokožkou.

 

Složení

Neobsahuje žádné syntetické chemikálie, konzervanty, těžké kovy. Přírodní alkohol je vstupní surovina a katalyzátor některých chemických reakcí, během výroby se odpaří a ve výsledném produktu se nenachází.

 

Použití

Nastříkejte na suchou a nebo mokrou pokožku těla a tváre a nechejte volně zaschnout. Následně můžete aplikovat kterýkoliv MALINNA° intensive cream.

 

Tipy 

Posiluje buňky pokožky, je ideálním doplňkem v ochraně proti UV slunečnímu záření.

Během pobytu na slunci aplikujte na pokožku obličeje každých 30 minut. Skin Toner dodá buňkám pokožky velké množství antixodantů a ty se tak stanou odolnější vůči vnějším oxidačním vlivům.

 

Malinna° Shampoo 430 CZK

Vlasový a tělový šampón určený na denní hygienu a očistu vlasů a celého těla, zdravé i problematické pokožky

Ideální pro citlivou pokožku, na vlasy trpící lupy a problematickou pokožku.

Přírodní šampón neobsahuje žádné syntetické chemikálie, konzervanty a stabilizátory.

Je bohatý na minerální látky, které vlasy, pokožku hlavy a kůži posilují a zpevňují.

Díky unikátnímu zpracování má vysokou vstřebatelnost a proniká hluboko do pokožky, detoxikuje, čistí a vyživuje ji. Šampón napomáhá organismu odstranit poškozené vrstvy buněk, vyživuje a posiluje zdravé buňky a stimuluje imunitní systém k odstranění infekce z buněk pokožky. Šalvějový esenciální olej dodává šampónu jedinečnou vůňi, je známý svými uklidňujícími, antiseptickými a stres uvolňujícími účinky.

Je nejkoncentrovanejší a nejefektivnejší organický antioxidant ve formě tekutého šampónu a sprchovacího gelu na současném trhu. Jen malé množství produktu má obrovskou antioxidační schopnost. Výsledkem jeho používání je mladá a zdravá pokožka odolná na zátěž z prostředí.

Při jeho vytváření byly použity oleje, které mají po zmýdelnění vysokou pěnivost. V olejích jsou živiny, obzvlášť vstřebatelné minerální látky, které přispívají k obnově vlasů, vlasových kořínků a pokožky hlavy.

 

Použití

Ke kořínkům hlavy naneste některé ze šesti sér Malinna ° body wash and shampoo a nechte působit několik minut. Nevstřebanou část opláchněte. Následně vlasy umyjte šamponem Malinna ° shampoo clary sage. Vlasy osušte a párkrát postříkejte Malinna ° skin tonerem pro lepší rozčesávání, ochranu, výživu a úpravu vlasů. Pokud vaše vlasy ztratily kvalitu, případně vám výrazně začaly padat, třeba jim dopřát výživu i zevnitř. Malinna ° elixir vanilla bude mít na svědomí výrazné zlepšení kvality vašich vlasů již po několika týdnech.

I tento produkt má multifunkční využití. Malinna ° shampoo clary sage můžete klidně používat jako sprchový gel vysokého standardu

Nezávadný i k aknózní pleti, podpoře obnovy vlasových kořínků, ekzematické pokožce, psoriatické pokožce, dětské pokožce

 

Tipy

Šampón můžete používat i jako sprchový gel, od MALINNA° body wash and shampoo se liší nižším obsahem drahých olejů a je vhodný na každodenní použití jako náhrada bežného šampónu a sprchovacího gelu.

Pokud jste vlasy doteď umývali syntetickými šampóny, přechod na přírodní šampón může obnášet dočasně zvýšené promasťování pokožky. Vlasy je dostatečné umývat se šampónem 1-2x týdnně, podle vaší hygienické potřeby, stejně tak ho můžete používat i denně.

 

Malinna° Body Wash & Shampoo 205 CZK

Úplně vstřebatelné výživné sprchovací sérum pro obnovu a regeneraci buněk pokožky těla a hlavy, určený pro hloukovou výživu a detoxikaci zdravé a problematické pokožky.

Pokožku hloubkově čistí a díky jedinečnému složení dodávají buňkám výživu. Účinné látky pronikají hluboko do tkáně, vytvářejí prostředí vhodné pro obnovu buněk a posilují je. Napomáhají odbourání poškozených buněk a odpadových látek.

 

Koncentrace a jedinečné složení

Jen několik kapek produktu obsahuje obrovské množství antioxidantů a aktivních komponentů. Voda v substancích je používána jen na jejich vyvážení, né ředění. Produkty jsou složené výhradně z organických olejů, esenciálních olejů, bylinných výtažků a jedlých solí. Od roku 2012 je zkoumána nejlepší kombinace olejů a esencí ze stromů, semen a ořechů, aby bylo dosáhnuto substance, která napomáhá fungování lidského těla. Následné zpracování a zrání složek se děje výhradně procesem za studena.

 

Čerstvá kosmetika, která se nezkazí

Po sprchování jednotlivých ingrediencí se substance stávají přirozenými konzervanty. Vysoká antioxidační schopnost umožňuje jejich životnost až několik let. Ve volné přírodě se úplně rozkládají vystavené slunečnímu záření, vodě a vzduchu do 30dní. V půdě se stávají výživou pro rostliny se schopností neutralizovat její kontaminaci oleji a těžkými kovy.

Složení 

Neobsahuje žádné složky syntetické chemie, parabeny, sulfáty, umělé vůně, těžké kovy, karcinogeny..

Použití

Sprchový šampón naneste na pokožku těla a vlasy, vytvořte pěnu a opláchněte. Následně šampón aplikujte opět, vmasírujte ho po dobu 5-20 minut a opláchněte. Znovu naneste tenkou vrstvu šamponu na pokožku těla a nechejte volně zaschnout.

Šampóny můžete zředit do zpěňovací flašky v poměru 1:5 s kvalitní vodou a vytvořit pěnu na odličování anebo umývání rukou a tváře.

 

Cedrové dřevo a Skořice

Aroma: sladké, dřevnaté, teplé a kořenité

Použití: Uklidňuje, harmonizuje, uzemňuje, posiluje. Zlepšuje prokrvení podkoží. Vhodný na tělo a vlasy.

 

Citrón a Máta

Aroma: svěží, mentolové, citrusové, bylinné

Použití: Osvěžuje, revitalizuje a probouzí. Ochlazuje přehřátou pokožku a svaly. Vhodný na tělo a vlasy.

 

Geranium

Aroma: zeleň, růže, jemně kořenitá, dřevitá

Použití: Harmonizuje, balancuje a uklidňuje. Reguluje tvorbu kožního tuku. Pomáhá při akné a mastné pokožce. Vhodný na tělo, tvářa vlasy.

 

Levandule

Aroma: sladké, květinové, bylinné

Použití: Harmonizuje a uklidňuje. Ideální používat před spaním a na uklidnění. Vhodný na tělo, tvář a vlasy.

 

Růže

Aroma: bohaté, sladké, růžové

Použití: Harmonizuje, uklidňuje, oživuje. V období stresu působí uklidňujícím způsobem. Vhodný na tělo, vlasy a tvář.

 

Šalvěj

Aroma: sladká, oříšková, bylinková

Použití: Povznáší a harmonizuje. Užitečný pro lidi ve stresu s potřebou rovnováhy a klidu. Vhodný na tělo, tvář a vlasy.

 

Malinna° Face Cream Rose 1450 CZK

Jemný stimulační krém na pokožku tváře, krku, dekoltu a okolí očí, na bázi organického bambuckého másla, organických olejů, esenciálních olejů a mořské soli.

Vhodný jako denní a noční krém.

Intenzivní stimulační krém na pokožku tváře a dekoltu připravený jedinečnou metodou zpracování olejů za studena, která uvolňuje jejich obrovský antioxidační potenciál. V této formě krém dokáže proniknout hluboko do pokožky a buňky jsou schopné úplně vstřebat všechny jeho účinné složky. Krém napomáhá organismu odstranit poškozené vrstvy buněk, vyživuje a posiluje zdravé buňky a stimuluje imunitní systém odstranit infekce z buněk pokožky.

 

Složení

Neobsahuje žádné složky syntetické chemie, parabeny, sulfáty, umělé vůně, těžké kovy, karcinogeny..

 

Použití

Určený na pokožku tváre, krku, dekoltu a okolí očí. Obohacený o růžový a levandulový esenciální olej se výborně vstřebává a zanechává pokožku jemnou a vláčnou. Napomáhá léčbě akné, kožních infekcí a hydratační nerovnováhy.

 

Tipy

Krém je ideální používat před spaním a ráno. Unikátní složení nedráždí ekzematickou pokožku a napomáhá hojení ran. Je možné ho použít přímo na poraněná místa a škrábance aby sa předešlo vzniku zánětu. Je ze všech tří krémů nejjemnější, takže nepocítíte štípání, ale jeho antibakteriální účinky jsou stále dost silné na to, aby pomohly urychlit proces hojení. ⠀⠀

 

Tělové mléko: Zřeďte krém s kvalitní vodou v pro vás vyhovujícím poměru. Tato směs je ideální regenerací pokožky po opalovaní.

Gua Sha je tradiční technika čínské detoxikační masáže, díky níž se dokážete zbavit otoků na obličeji, zlepšit prokrvení pokožky, urychlit její detoxikaci, ale také zredukovat vrásky. Naneste na obličej větší vrstvu a pleť pomalu masírujte pomocí speciální krystalové pomůcky. Gua Sha podporuje volný tok energie čchi a krve a má také pozitivní vliv na psychiku.

 

Malinna° Body Cream Lavender 1250 CZK

Stimulační krém na pokožku těla, bolestivé svaly, klouby a místa s problematickou pokožkou.

Krém na bázi organického bambuckého másla, organických olejů, esenciálních olejů a mořské soli.

Intenzivní stimulační krém na pokožku těla připravený jedinečnou metodou zpracování olejů za studena, která uvolňuje jejich obrovský antioxidační potenciál. V této formě krém dokáže proniknout hluboko do pokožky a buňky jsou schopné úplně vstřebat všechny jeho účinné složky. Krém napomáhá organismu odstranit poškozené vrstvy buněk, vyživuje a posiluje zdravé buňky a stimuluje imunitní systém aby odstraňoval infekce z buněk pokožky.

Složení

Neobsahuje žádné složky syntetické chemie, parabeny, sulfáty, umělé vůně, těžké kovy, karcinogeny..

 

Použití

Určený na pokožku celého těla. Obohacený o levandulový a šalvějový esenciální olej se výborně vstřebává a pomáhá regenerovat nejen pokožku, ale i uvolňuje svalové napětí a napomáhá regeneraci bolestivých kloubů. Ideální je vmasírovat krém do mírně vlhké pokožky po sprchování a to hlavně v oblasti hrudnej kosti, páteře a kloubů.

 

Tipy

Tělové mléko: Zřeďte krém s kvalitní vodou v pro vás vyhovujícím poměru.

Na sluncem spálenou pokožku. Bambucké máslo obsažené v krému kůži hloubkově hydratuje a regeneruje, zatímco esence levandule zmírní její zarudnutí.

Pokud při sportu jednostranně zatěžujete jednu část těla, po cvičení doporučujeme nanést na unavené svaly. Urychlíte tak proces regenerace a zabráníte svalové horečce.

Naneste malé množství na čisté podpaží. Díky svým antibakteriálním účinkem a pronikavé vůni levandule zabrání množení bakterií a ztlumí zápach spojený s činností potních žláz.

Často se nás ptáte, proč jej nenabízíme v řidší formě a větším balení. Hustota přírodních krémů nám většinou indikuje jejich úroveň hydratace. Čím hustší, tím hydratovanější. Důležitou složkou našich krémů je bambucké máslo, které jim dodává příjemnou texturu, pokožku vyživuje, hydratuje, regeneruje a reparuje. Ideální způsob nanášení našich krémů je na vlhkou pokožku po koupeli. Kůže je tehdy poréznější, což zaručí lepší vstřebatelnost krémů a jejich účinné složky mohou proniknout do hlubších vrstev pokožky. Zároveň, krém smíchaný s vodou se lépe roztírá a stačí nám tak použít malé množství.

 

Malinna° Foot Cream Oregano 1200 CZK

Stimulační krém na pokožku chodidel a nehtů. Působí jako prevence plísňových onemocnění nehtů a kůže, udržuje pokožku nohou jemnou a vláčnou.

Krém na bázi organického bambuckého másla, organických olejů, esenciálních olejů a mořské soli

Intenzivní stimulační krém na pokožku chodidel a nehtů na nohou připravený jedinečnou metodou zpracování olejů za studena, která uvolňuje jejich obrovský antioxidační potenciál. V této formě krém dokáže proniknout hluboko do pokožky a buňky jsou schopné úplně vstřebat všechny jeho účinné složky. Krém napomáhá organismu odstranit poškozené vrstvy buněk, vyživuje a posiluje zdravé buňky a stimuluje imunitní systém, aby odstranil infekce z buněk pokožky. Krém je určený na chodidla s poškozenou a plísní napadnutou kůží a nehry. Zdravá chodidla udržíte krásné a vláčné pomocí MALINNA° body cream lavender

 

Složení

Neobsahuje žádné složky syntetické chemie, parabeny, sulfáty, umělé vůně, těžké kovy, karcinogeny. .

 

Použití

Určený na kůži chodidel a nehtů. Jeho složky mají silné antibakteriální účinky. Obohacený o oregánový a mátový esenciální olej se výborně vstřebává a napomáhá léčbě plísňových kožních a nehtových onemocnění.

 

Tipy

Krém používejte pravidelně před spaním, po pedikúře, návštěvě veřejných plováren, koupališť a wellness center.

Během veder se naše tělo nadměrně potí, čehož následkem je mj zánět potních žláz v podpaží, který má podobu bolestivé bulky. Natřete si zanícené místo několikrát denně. Díky svým antibakteriálním a protizánětlivým vlastnostem krém pomůže urychlit regeneraci.

Naneste na poštípaná místa od komárů. Krém působí protizánětlivě, antibakteriálně a urychluje proces hojení.

 

Malinna° Cleansing Foam 250 CZK

Antioxidační čistící pěna.

Praktický produkt s multifunkčním využitím.

Základem jsou oleje známé svými hojivými, hydratačními a protizánětlivými účinky.

Klíčové složky jsou v Evropě méně známé oleje využívané v ayurvédské medicíně: Nimbový olej a karanja olej. Jsou bohaté na mastné kyseliny, limonoidy, vitamín E, triglyceridy, vápník a antioxidanty. Oleje se využívají v kosmetice ke stimulaci tvorby kolagenu, podporu léčby akné, hydrataci pokožky a redukci vrásek, podporu hojení ran a vředů.

Opláchněte pokožku vodou, pěnu z připraveného roztoku rozetřete, případně vmasírujte do kůže, následně smyjte čistou vodou. 

Prázdnou láhev můžete opětovně použít. Po rysku ji naplňte jakýmkoliv Body wash and shampoo, Skin Serum, nebo dokonce Shampoo Clary Sage. Zbytek doplňte destilovanou vodou (anebo přefiltrovanou z reverzní osmózy bez mineralizačního filtra).

Použijte čistící pěnu jako:

  • mýdlo na umývání rukou

  • úspornější verzi sprchového gelu

  • intimní hygienu po použití WC (naneste na toaletný papier)

  • odličovací pěnu (vyhnite se přímému kontaktu s okem)

  • mýdlo do přírody bez přístupu k vodě

  • pěnu na holení

 

Malinna° Skin Toner Refill 780 CZK

Limitovaná edice náhradní náplně do MALINNA° Skin Toner.

S náplní si prázdný obal od Skin Toner doplníte 5x.

Malinna° Elixir Duo I. 2400 CZK

1 x Elixir Bitter

1 x Elixir Vanilla

Malinna° Elixir Duo II. 2500 CZK

1 x Elixir Vanilla

1 x Elixir Mint

Malinna° Elixir Trio 3550 CZK

1 x Elixir Mint

1 x Elixir Vanilla

1 x Elixir Bitter

Malinna° Elixir Mint Detox 2990 CZK

3 x Elixir Mint

Malinna° Elixir Vanilla Boost Detox 3750 CZK

3 x Elixir Vanilla

Malinna° Elixir Bitter Protect 3750 CZK

3 x Elixir Bitter

Malinna° Longevity Pack 3040 CZK

1 x Skin Toner

1 x Foot Cream Oregano

1 x Skin Serum Rose

1 x Elixir Bitter

Malinna° Skin Care 2940 CZK

1 x Face Cream Rose

1 x Skin Toner

1 x Elixir Mint

1 x Skin Serum Rose

Malinna° Body Care 2940 CZK

1 x Body Cream Lavender

1 x Skin Toner

1 x Elixir Vanilla

1 x Shampoo Clary Sage

FC.jpg
SS Rose.jpg
SS L.jpg
ST.jpg
šampon.jpg
BW.jpg
FOOTC.jpg
BC.jpg
clean.jpeg
Refill.jpg
elixir mint
elixir vanilla
elixir bitter
skin serum rose
skin serum lavender
skin toner
body wash & shampoo
shampoo clary sage
face cream rose
body cream lavender
foot cream oregano
cleansing foam
skin toner refill
elixir duo I.
elixir duo II.
elixir trio
elixir vanilla boost detox
elixir bitter protect
longevity pack
skin care
body care
MVB.jpg
BV.jpg
VM.jpg
MMM.jpg
VVV.jpg
FC_ST_M_SS.jpg
ST_FOC_SS_B.jpeg
BBB.jpeg
elixir mint detox
BC_ST_V_š.jpg
ARTCAFEprostor.png
bottom of page